Akwarystyka - Akwaria Optiwhite - Trzmiel

Akwaria Optiwhite dostępne w naszym sklepie (Wrocław) !

Akwaria ze szkła Pilkington OptiWhite. Szkło OptiWhite charakteryzuje się wyjątkową przejrzystością dzięki czemu zbiorniki z krystalicznie białego szkła OptiWhite stwarzają wrażenie zawieszonej w powietrzu tafli wody. Cechą charakterystyczną krystalicznie białego szkła Opti White jest jego "niewidoczność". W przypadku szkła tego typu akwarium sprawia wrażenie tafli wody zawieszonej w powietrzu. a kolory ryb i zieleń roślin są tak jaskrawe jak nigdy dotąd nie obserwowałeś tego w standardowym zbiorniku. Każde akwarium wykonywane jest ręcznie. Krawędzie wszystkich tafli są szlifowane i polerowane. Akwaria OptiWhite mogą być wykorzystywane w akwarystyce słodkowodnej jak i morskiej.

 

Cennik akwarium Optiwhite (Trzmiel 01.2012)

Cennik akwarium optiwhite

Akwarium dla Ciebie !

Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy oraz jednej z największej w Polsce oferty produktów. Zajmujemy się :
  • aranżacją i zakładaniem akwarium :
    • akwarium słodkowodne - ogranicza nas tylko wyobraźnia...
    • akwarium morskie - posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz kilkunastoletnie doświadczenie
  • serwis, czyli tzw. "akwarium bezobsługowe" (możliwość wyboru : stały - 24h; 2 razy w miesiącu; 1 raz w miesiącu;)
  • modernizacja już istniejących zbiorników
  • pogotowie akwarystyczne (w naszym szeregach znajduje się m.in. dr Piotr Międła lekarz weterynarii, specjalizacja - choroby ryb - ichtiopatolog)

Firma Trzmiel oferuje Państwu, także kompleksową usługę wykonania akwarium słodkowodnego lub morskiego, poczynając od planowania i wyceny, poprzez aranżację, po realizację elementów technicznych, aż do zasiedlenia zwierzętami. Możliwość stałej usługi serwisowej (opieki nad zbiornikiem). Zajmujemy się również modernizacją już istniejących zbiorników. Dzięki bardzo rozbudowanej ofercie: akwaria, szafki, sprzęt, rośliny, ryby jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania i wymagania każdego klienta, ponadto dokonując zakupu u nas (akwarium, filtr, ryby, roślin, akcesoria, itd.) na pewno zaoszczędzisz od kilkuset nawet do kilku tysięcy złotych. Sprawdź nas ! Otrzymałeś kosztorys od konkurencji - porównaj go z naszą ofertą ! Skontaktuj się z nami e-mail: sklep.trzmiel@gmail.com , podaj wszystkie niezbędne informacje, preferencje i oczekiwania i poproś o wycenę. W odpowiedzi otrzymasz wstępny kosztorys, po jego zaakceptowaniu, osobiście omówimy i ustalimy wszystkie detale i przystąpimy do realizacji projektu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie dla Ciebie bardzo atrakcyjna !

 

[Rozmiar: 43409 bajtów]